Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalová exhibice proti známým osobnostem z Realu Top Praha

10. 6. 2014

 Pamatujete na minulý rok? V pátek 24. května 2013 se GyBu Aréna ocitla v intenzivním obležení davů. Důvodem bylo vysoce očekávané exhibiční utkání mezi hvězdami nabitým celkem Real TOP Praha a výběrem GyBu Ligy. Třebaže našinci podali sympatický výkon, v konečném důsledku se projevily jako klíčové zkušenosti českých celebrit a hosté si od nás nakonec odvezli zaslouženou výhru 7:2. Po roční odmlce se však Real vrací na školní trávník a notně překopaný GyBu výběr má tím pádem šanci napravit loňský nepřesvědčivý výsledek.

Členové kádru Realu TOP Praha se rekrutují výhradně z řad známých osobností. Nejinak tomu bude i tentokrát, kdy stejné barvy obléknou herci Jakub Štáfek, David Suchařípa, Leoš Noha, Jarmil Škvrna nebo Ladislav Hampl. Dále se můžete těšit na moderátora Petra Vondráčka, hudebníka Otu Balage a kované fotbalisty Juraje Šimůrku a Radka Sňozíka. Doufejme, že nám bude konstelace hvězd nakloněna a na hřiště nakonec vyběhne ještě více zvučných jmen. Jako všechny zápasy týmu, se i tento ponese v charitativním duchu. Oproti loňsku, kdy akci zaštiťoval sponzor, se ale událo pár změn, a proto bude u vstupu do GyBu arény účtován symbolický poplatek 20 Kč. Výtěžek poputuje rovnou k dětem trpícím cystickou fibrózou.  

Mimo samotného utkání a atraktivní soupisky soupeře se můžete rovněž těšit na bohatý doprovodný program. Slavnostní výkop obstará buď paní ředitelka Zdeňka Bednářová, nebo starosta městské části Prahy 4, vypjaté fotbalové situace doprovodí svým humorným komentářem komentátoři v čele s Vítkem Voltrem a velkým lákadlem bude samozřejmě i pozápasové focení s celebritami a následná autogramiáda. Všichni si proto ve svém kalendáři tlustým fixem zakroužkujme inkriminované datum 13. června od 15:00. Bude to nejen oslava krásné hry zvané fotbal, ale i pomalu se blížícího konce školní roku. Těšíme se, že dorazíte v co nejhojnějším počtu, abychom společně mohli podpořit náš tým. A tu dvacetikorunu v ruce příliš dlouho neotáčejte, jde to na dobrou věc. Tak v pátek ahoj!

 

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.