Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovory

Příspěvky

Jan Dusil: Za Kokosy hraju, protože dal Mikuláš před GyBu ligou přednost obědu v KFC

26. 5. 2016

Jan Dusil je na první pohled pouze útočníkem táhnoucí Kokosy na trávě, který působí v GyBu lize už dlouhou řadu let. Vzpomenete si ale kdy a v jakém týmu forvard s desítkou na zádech začínal? Během rozhovoru Dusil prozradil nejen neobvyklý způsob „přestupu“ do Kokosů, ale na povrch vyplula také jeho překvapivá spojitost s týmem FC AC SK, na kterou se již v podstatě úplně pozapomnělo.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Rozhovory | Komentářů: 0

Štěpán Malý: Finále vyhrajeme v poměru √(4)^2 : sin(90)

24. 5. 2016

Štěpán Malý hájí barvy FC AC SK už několik let. Za tu dobu se prokázal jako dlouhodobě výborný střelec i platný tvůrce hry. A také jako vtipálek. Štěpán navíc od začátku sezóny nosí na paži kapitánskou pásku červených. To a blížící se finále nabízejí skvělou příležitost k tomu zeptat se ho na hodnocení uplynulého roku v GyBu lize, jeho novou úlohu v historicky nejúspěšnějším týmu soutěže a konečně i názor na výsledek utkání o titul. Jeho odpovědi byly... inu, podívejte se sami.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Rozhovory | Komentářů: 0

Aleš Krupička: Odhlasovali jsme si to, skončíme Na Kopečku!

28. 3. 2016

Aleš Krupička je všem hráčům i pozorovatelům GyBu ligy dobře znám, jeho aktivní kariéra v GyBu lize dospívá k významnému milníku – desetiletému výročí. Ještě před založením týmu FC SRPŠ hájil barvy týmu Pohřební Komando, kde se stal paradoxně jedním z nejdůležitějších článků týmu, přestože za ně v sezoně 2008/09 odehrál pouze jeden zápas. Byl to však ten nejdůležitější a Aleš Krupička pro „Pohřebáky“ vystřílel bronzovou příčku. Po úspěšném působení v Pohřebním Komandu profesor Krupička přesídlil do zprvu ryze profesorského tábora, kde začal nastupovat v barvách FC SRPŠ. I FC SRPŠ se dařilo, nakonec si v sezoně 2012/13 dokráčeli pro vysněné zlaté medaile, nicméně bez Aleše Krupičky, který tuto sezonu opět přestoupil do Pohřebního Komanda, se kterým se na nějakou významnější pozici neprobojoval. Po dalším přestupu zpět do FC SRPŠ už profesoři žádný triumf nezopakovali, navíc z profesorského týmu začali postupně odcházet jednotliví učitelé a okolo Aleše Krupičky zbyli pouze profesor Halamásek a hrstka studentů. To byl podnět pro založení zbrusu nového týmu, který teď prof. Krupička táhne za velkým vítězstvím.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Rozhovory | Komentářů: 0

Tomáš Linhart burcuje: Jdeme si pro titul!

25. 5. 2015

Tomáš Linhart je nesmazatelně zapsán v historii GyBu ligy, a to jako její dvojnásobný vítěz, ale zejména díky obrovským zásluhám, které na rozvoji školní fotbalové soutěže má. V letošní sezóně se ale pro něj role zásadně změnila. Vedení předal mladším a soustředí se výhradně na výkon týmu. S FC AC SK počtvrté za posledních pět let postoupil až do finále, dokáže v něm letos také potřetí uspět?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Rozhovory | Komentářů: 0

Tomáš Kraváček: Jsme jako dobré víno

9. 2. 2014

 kravacek.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Rozhovory | Komentářů: 0