Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hráčské předpovědi finále

26. 5. 2016

Finále GyBu ligy nepatří jen jeho hlavním aktérům, Jde i o kulisu vytvořenou fanoušky a v neposlední řadě také o další hráče, kteří s finalisty sváděli v průběhu sezóny vypjaté boje. Jaké jsou jejich prognózy zápasu o titul? Několik z nich jsme vyzpovídali a nyní vám servírujeme jejich odpovědi.

 

Petr Solař (FC Rosol Juniors):

FC AC SK - Kokosy na trávě 3:4

Letošní finále slibuje opravdu zajímavou podívanou. Probojovaly se sem tradiční týmy, které celý rok potvrzovaly svou kvalitu, a proto si účast v utkáni o 1. místo zaslouží. Přesto byla tato sezóna nadmíru vyrovnaná. I našemu týmu se se štěstím podařilo ovládnout jeden ze zápasů s FC AC SK. Na zápas jsem velice zvědav a tipuji překvapení v podobě výhry Kokosů 4:3 po penaltách.

 

Jakub Haman (FC Sprška):

FC AC SK - Kokosy na trávě 4:2

Očekávám nervózní zápas, který rozhodne momentální forma brankářů. Týmy jsou víceméně vyrovnané, ale mírným favoritem jsou pro mě zkušenější FC AC SK. Vyhrají 4:2.

 

Matěj Čech (Natasha Raptors):

FC AC SK - Kokosy na trávě 3:0

Myslím si, že FC AC SK je jiná liga než Kokosy, Buzek vstřelí hattrick a zápas skončí 3:0 pro FC AC SK.

 

Joseph Liu (Natasha Raptors):

FC AC SK - Kokosy na trávě 7:3

FC AC SK mají nejlepší a nejzkušenější tým v soutěži. Pro mě osobně by bylo velkým překvapením, kdyby s partou okolo kapitána Linharta byli schopni řůžoví hoši držet krok.

 

Jan Bouček (FC Nekopne si):

FC AC SK - Kokosy na trávě 6:3

Jak je patrno již několik dní před zápasem, žádný z týmu nenechává nic náhodě. Proto se dá předpokládat, že do utkání nastoupí už od první minuty s tím největším nasazením. Týmy budou hrát se zabezpečenou obranou a alespoň ze začátku nebudou zbytečně riskovat, to sice bude znamenat menší počet vstřelených branek, ale i přes to se bude jednat o velmi kvalitní a zajímavý zápas. Krátce před prvním poločasem se více do hry dostane FC AC SK a do půle si odnese jeden až dvou gólový náskok. Kokosy se ale stačí přes přestávku vzpamatovat a znovu vrátit do hry, ale i tak konec a sním i vítězství již bude patřit jejich soupeřům.

 

Martin Svatoš (FC Rosol Juniors):

FC AC SK - Kokosy na trávě 6:3

Byť mě to bolí říct, pokud FC AC SK nastoupí v plné síle, nemají v této lize rovnocenného soupeře. Jediné, na co mohou doplatit, je podcenění soupeře, ale ve finále se, myslím, nic takového nestane. Jsou takový GyBuligový monopol (au, au).