Jdi na obsah Jdi na menu
 


AK Veselý Verbíř

16. 9. 2012


vesely-verbir-logo.jpg

Tým složený z drtivé většiny z členů letošní septimy doplněný o jednoho zástupce 1.E. Jména jako Doskočil a Valášek si někteří mohou pamatovat z loňského týmu 3Enes, ale samotní hráči by na loňskou sezónu zřejmě nejradší zapomněli, protože dostávali jeden "kotel" za druhým. 

Těžko říct, na jaké párty se zrodila myšlenka společného týmu, ale za střízliva to zřejmě nebylo. Jedno je jisté. V tomto týmu se může jeden spolehnout na druhého. Právě týmový duch by mohl být jejich tajnou zbraní, protože samostatná jména na soupisce moc velký strach nebudí. S výjimkou Kutmana. Tento hráč již má s Gybuligou bohaté zkušenosti, hrával za Prošlý mlíka, v loňské sezóně zase sbíral minuty v dresu Tatranu tři sekery. Pokud má svůj den, dokáže obranám soupeře porádně zavařit. Navíc by mu měla svědčit i taktika jeho týmu, že téměř všechny útočné akce jdou přes něj. Uvidíme, jestli budou mít větší úspěchy než 3Enes loni. I kdyby se jim nedařilo, pořád si mohou osladit život Verbířem, a to stojí zato.

Rok založení: 2012

 

Největší úspěchy: /

Loňské umístění: /

 

Barva dresu: Zelená

Preferované hrací dny: Pondělí, Pátek

Složení týmu:

Jan UHLÍŘ (7.A) - 605 582 464

Ondřej DOSKOČIL (7.A) - ondradoskocil@email.cz

Jan KUTMAN (5.D)

Marek ELZNIC (5.D)

Petr BOROVAN (5.D)

Dan CHOMÁT (5.D)

David PÁLEK (5.D)

Michal KOMPAS (7.A)

Jan VALÁŠEK (7.A)

Stanislav YOVZHIY (1.E)

Příchody: Všichni volní hráči, Doskočil, Valášek, Kompas a Pálek z 3enes, Kutman z TJ Tatran tři sekery

Odchody:

 

Největší hvězda:

JAN KUTMAN - Jediný člen AKVV, který dosahuje parametrů fotbalisty. Hraje sice velmi nenápadným stylem, ovšem tím více účinným. Hlavní dispečer hry svého týmu, většina nahrávek od obránců hledá právě jeho kopačky. On pak bálón buď posune dál nebo se sám uvolní a jde přímo na branku. Uvidíme, kam až svůj tým dotáhne.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 3

OBRANA - 2

ÚTOK - 3

CELKEM - 2,6

Tip na umístění:

 11. místo - Týmový duch ani silná fanouškovská základna nebude stačit ani na postup ze skupiny a tak se parta kolem Uhlíře bude muset spokojit až s 11. místem.

Stránky na Facebooku: https://www.facebook.com/FanklubAkVeselyVerbir

 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář