Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nguyenova desítka

16. 9. 2012

 

n10---2.png

 

 

 

 

 

 

 

 GyBu liga se stále rozrůstá a tento růst spočívá především v zakládání nových týmů mladíků. Od nich se v prvních několika letech prakticky tradičně nečeká nic jiného než vysoké prohry. Otázkou je, zdali to N10 letos přeci jen trochu nepřehnali s očekáváním.

Nguyenovci mají v týmu nejpočetnější enklávu tohoto příjemní a jsou tak hrdými nositeli tohoto nejčastějšího jména v GyBu lize. To jim ale bohužel na fotbalové kvalitě nepřidává, v jejich řadách nalezneme spíše sportovní nadšence všeho druhu než fotbalisty... Kapitán Tony je spíše než góly známý svým fotografováním, za zmínku možná stojí pouze mladíci Bazika a Strašík. Fotbaloví nadšenci a spolužáci z jedné třídy se inspirovali Rosolem v paralelce a po jednom roce začali hrát také - bohužel pro ně ale od Rosolu převzali štafetu týmu na chvostu soutěže. Nguyenovci ale i přes to všechno mají oddané fanoušky a početnou základnu, pro kterou si nechali objednat pohledné odznaky. Na fotbalové kvality bohužel veškerý marketing ale vliv nemá, a stejně tak nemá N10 velké naděje proti ostatním týmům. Krokem k úspěchu by mohlo být angažování tří volných hráčů po rozpadu Noobs (z čehož letos nejvíc těží Kokosy). Barvu N10 nově reprezentuje třeba bývalý hráč FC AC SK Mikuláš Veselý. Bude to k napravení reputace outsiderů stačit?

Rok založení: 2012

Barva dresu: Tmavě modrá

Preferované hrací dny: Úterý, Pátek

Složení týmu:

Nhu Anh Nguyen (3.B) - 777 803 456

Michal Mrázek (3.B)

Adam Bazika (3.B)

Lukáš Strašík (3.B)

Jáchym Hobza (3.B)

Jan Šmolík (3.B)

Long Ky Nguyen (3.B)

Martin Štětina (3.B)

Jakub Horák (3.B)

Mikuláš Veselý (6.C)

Stan Zdrůbek (6.C)

Tomáš Kozák (6.C)

Příchody: všichni volní hráči, Veselý, Zdrůbek a Kozák z Noobs

Odchody: /

Největší hvězda:

 MIKULÁŠ VESELÝ - Loni jako kapitán vedl Noobs TEAM k překvapivým výsledkům a senzačnímu tažení na BudCupu a tahounem svého týmu bude i letos. Krom dvou bývalých spoluhráčů se ale na takovou podporu těšit nemůže, takže uvidíme, jak se tento technický bek dokáže u Nguyenů prosadit.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 2

OBRANA - 2

ÚTOK - 2

CELKEM - 2

Tip na umístění:

 14. místo - (viz popis týmu) -> Nebude. Ani tři sextáni Nguyenovce letos nespasí, proti ostatním týmům se jim dařit nebude. Ale nějaký ten gól už konečně dají.

Stránky na Facebooku:  http://www.facebook.com/pages/Nguyenova-des%C3%ADtka/252226338211404 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hrací dny

(Tony Nguyen (C), 17. 9. 2012 17:03)

Preferujeme úterý a pátek, myslim že to tam bylo napsaný, jestli ne tak se omlouvám..